Melek Mosso: Etli butlu olmayı severim

Alışveriş için Nişantaşı’na geldiğini söyleyen şarkıcı Melek Mosso, “Artık yaz geliyor, dolaplar yenilenecek, aslında çok alışveriş yapmayı sevmiyorum ve mecbur kalmadıkça yapmam, tüketim insanı değilim ama bazen sisteme ayak uydurmak zorunda kalıyorsun” diye konuştu.

Konserlerin harika geçtiğini söyleyen şarkıcı “Bayramda Kıbrıs’taydım ve harika geçti şimdi de belediye konserlerim, açıkhava konserlerim başlıyor, gol gol gol…” dedi.

Sahne dansları çok konuşulan şarkıcı gazetecilerin bu durumu hatırlatması üzerine “Arkadaşlar sahnede eğlendiğimi gösterince dinleyenlerim de bunu hissedebiliyor, ben o enerjiyi onlardan almasam o şekilde güzel dans edemem, o anın heyecanı ve enerjisi ile olan bir şey” dedi.

“ETLİ BUTLU OLMAYI SEVERİM”

Fit görüntüsüyle de bir hayli dikkat çeken şarkıcı “Yaklaşık 3-4 yıldır sürekli spor yapıyorum, haftanın da 4 günü spor yapıyorum, özellikle zayıflamak için değil daha sağlıklı olabilmek için yapıyorum, mesala zayıf olmayı çok da sevmem, nasıl diyeyim etli butlu olmayı severim, o yüzden de o ayarı çok kaçırmamaya çalışıyorum” diyerek samimi açıklamalarda bulundu.

“OH BULDUM BİTTİ ARTIK”

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında 2 yıldır birlikte olduğu Serkan Sağdıç ile dünyaevine giren şarkıcı evliliğin harika geçtiğini söyleyip “Mükemmel bir duygu, zaten uzun süredir birlikteydik bir şey fark etmiyor ama evlendikten sonra bana bir rahatlama geldi, kendi kendime ‘Oh buldum, bitti artık!’ diyorum” dedi.

Sosyal medyada yapılan kötü yorumların ister istemez canını sıktığını söyleyen şarkıcı “Mutluluğa ve güzel şeylere kötü demeye o kadar çok aç insan var ki… Ben bugün mutsuz uyandım herkesi de mutsuz edeceğim modunda takılıyorlar, bazen bizim de kötü günlerimiz oluyor, sabah uyanıyorsun ve bir sürü kötü yorum görüyorsun, ister istemez de cevap veriyorsun, yapmamaya çalıştığım bir şey aslında ama bazen kendimi tutamıyorum. Ne diyebilirim ki. Üzücü… O insanların profillerine girip baktığımda anlıyorum bazı şeyleri ve gülüp geçiyorum” diye konuştu.

“ÇOCUK İÇİN ERKEN”

Ünlü şarkıcı son olarak çocuk yapmayı düşünmediklerini belirterek “Daha erken, biraz daha zamanı var sanki” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir