2024 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Ezanı Güzel Okuma ve Etkili Hutbe Sunumu Yarışmaları’ ilçe aşamaları Bayburt’ta tamamlandı. Ulu Camii Müezzin Kayyımı İsa Atar ezan yarışmasında birinci olurken, Zülküf Bozkurt Camii İmam Hatibi Nihat Doğan etkili hutbe sunumu yarışmasında birinci oldu. İl Müftüsü Bayram Danacı, yarışmalara katılan din görevlilerine başarılar dileyerek, dereceye girenleri tebrik etti.